KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13591119
nr 1359 1119
Gustaf Hellsing
(1889-1974), Sverige
"Gränna". Signerad, akvarell, ca 26,5x39,5 cm
Gustaf Hellsing, svensk bildkonstnär född 1889, död 1974.
Utrop:
500 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:51:23
Gustaf Hellsing
Läs mer om Gustaf Hellsing